captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kokį poveikį smunkanti Rusijos ekonomika turės ES?

Pasak Europos centrinio banko vadovo Mario Draghio, Rusijos ir Ukrainos konfliktas kol kas sukėlė nedidelį poveikį ES, tačiau jis pripažįsta, kad Rusijos ekonomikos smukimas atsilieps Bendrijai.
Europos centrinio banko vadovas Mario Draghi.
Europos centrinio banko vadovas Mario Draghi.

Europos centrinio banko vadovas Mario Draghis nespėlioja, kokį konkretų poveikį smunkanti Rusijos ekonomika turės Europos Sąjungai. Tačiau jis pripažįsta, kad Bedrijos ekonomiką tai vienaip ar kitaip paveiks. Vilniuje ketvirtadienį vyko euro įvedimui Lietuvoje skirta konferencija.

Seimo opozicija į plenarinį posėdį pakvietė Premjerą paaiškinti, kaip bus grąžinta permoka už gamtines dujas nebuitiniams vartotojams. Konservatoriai teiraujasi, kodėl Vyriausybės valdomos „Lietuvos dujos“ jau keturis mėnesius atidėlioja paskelbti tvarką, kaip bus grąžinta 288 mln. litų permoka nebuitiniams vartotojams už gamtines dujas per laikotarpį nuo 2013 metų sausio iki šių metų birželio.

JT ST priėmė rezoliuciją, kuria šalys narės įsipareigoja aktyviai kovoti su terorizmu. Šis dokumentas svarbus, nes apima ne tik diplomatinius raginimus, bet ir konkrečius veiksmus. Rezoliucija numato, kad valstybės turi priimti tokius įstatymus, jog jų piliečiai neturėtų jokių galimybių įsitraukti į teroristinę veiklą ir stoti į grupuotės „Islamo valstybė“ pusę. Kalbėdama Saugumo Tarybos posėdyje Dalia Grybauskaitė pabrėžė, kad būtina remti Iraką.

Pernai 61 proc. 16 metų ir vyresnių gyventojų buvo patenkinti dabartiniu gyvenimu, įvertindami jį 7 balais ir daugiau pagal skalę iki 10. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, ne mažiau 7 balų namų ūkio finansinę padėtį įvertino 43 proc., būstą – 72 proc., poilsiui skirtas vietas gyvenamajame rajone (kaime) – 71 proc., gyvenamąją aplinką (parduotuves, viešąjį transportą ir panašiai) – 79 proc. gyventojų.

Kauno ir Šiaulių automobilių stovėjimo aikštelėse šiandien vyks pilietiškai aktyvaus jaunimo organizacijos „Baltai Juoda“ ir KTU organizacijos „Tvirtovė“ rengiama prevencinė akcija –  „Atspėk mano negalią“. Akcijos metu bus vykstama į automobilių stovėjimo aikšteles prie didžiųjų prekybos centrų, kavinių, greitojo maisto restoranų, kitų vietų. Tokiose vietose dažnai pastebimi pažeidėjai, kurie stato automobilius neįgaliųjų vietose, tačiau teisės tam – neturi.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ rugsėjo 24 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...