captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Lietuvos vizija „Edeno sode“

„Filmas, suprantama, neturi nieko bendra su tikrove. Dabar Lietuvoje turtingų pacientų vos keletas. Tačiau tai mano vizija. Tokią įsivaizduoju ateities Lietuvą su žmonėmis, išgyvenančiais saugų ir gražų saulėlydį“, – sako kino režisierius Algimantas Puipa.
Kino režisierius Algimantas Puipa.
Kino režisierius Algimantas Puipa.

„Filmas, suprantama, neturi nieko bendra su tikrove. Dabar Lietuvoje turtingų pacientų vos keletas. Tačiau tai mano vizija. Tokią įsivaizduoju ateities Lietuvą su žmonėmis, išgyvenančiais saugų ir gražų saulėlydį“, – sako kino režisierius Algimantas Puipa, įpusėjęs naują vaidybinį filmą „Edeno sodas“, kuriame susitinka net trys aktorių kartos.

„Didelė dalis mokslinių tyrimų – universitetuose, institutuose – yra finansuojami valstybės ar Europos Sąjungos lėšomis. Vadinasi, juos finansuoja visi piliečiai, tad norėtųsi, kad tie piliečiai turėtų kiek įmanoma daugiau galimybių susipažinti su tuo, kas daroma už jų pinigus“, – vieną iš „Tyrėjų nakties“ tikslų išskiria projekto koordinatorius Tomas Žalandauskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – Toronto kino festivalis ir kaip Boriso Pasternako „Daktaras Živaga“ iš sovietinės Rusijos pakliuvo į Vakarų pasaulį.

„Filmas, suprantama, neturi nieko bendra su tikrove. Dabar Lietuvoje turtingų pacientų vos keletas. Tačiau tai mano vizija. Tokią įsivaizduoju ateities Lietuvą su žmonėmis, išgyvenančiais saugų ir gražų saulėlydį“, – sako kino režisierius Algimantas Puipa, įpusėjęs naują vaidybinį filmą pagal Janinos Survilaitės romanus „Edeno sodas“, kuriame susitinka net trys aktorių kartos. Reportažas iš filmavimo aikštelės Taujėnų dvare, Ukmergės rajone.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 25 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...