captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena”: Mastrichto kriterijų pasiekimas – ne problema

Premjeras Andrius Kubilius mano, kad Lietuva kitąmet be problemų gali įvykdyti Mastrichto kriterijus, kurie svarbūs šaliai siekiant narystės euro zonoje. Vyriausybės vadovo nuomone, kai Lietuva bus pasiruošusi įsivesti ES  valiutą, norėtųsi, kad ir pačios euro zonos problemos būtų stabilizuotos.

Premjeras Andrius Kubilius  mano, kad Lietuva kitąmet be problemų gali įvykdyti Mastrichto kriterijus, kurie svarbūs šaliai siekiant narystės euro zonoje. Vyriausybės vadovo nuomone, kai Lietuva bus pasiruošusi įsivesti ES  valiutą, norėtųsi, kad ir pačios euro zonos problemos būtų stabilizuotos.

Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Stasys Kropas sako, kad liepos mėnesį bendras indėlių portfelis šalies bankuose pirmą kartą šalies bankininkystės istorijoje viršijo 44 mlrd. litų – per mėnesį pinigų sąskaitose padaugėjo net 668,3 mln. litų, o bendra jų suma pasiekė 44,3 milijardo. Verslo prasme tai reiškia grėsmingą žinią.

Verslą sąžiningu laiko 16 proc. Lietuvos gyventojų, 74 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad verslas šalyje yra nesąžiningas. Tokius duomenis atskleidė ryšių su visuomene agentūros „Nova media“ užsakymu atlikto viešosios nuomonės tyrimo rezultatai. Ką Jūs apie tai manote? Pokalbis su klausytojais 13 35 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona  Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ antradienį, rugpjūčio 28 d., nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJA. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...