captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: gauta oficiali informacija iš Maskvos dėl sulaikyto Lietuvos laivo

Premjeras Algirdas Butkevičus tikisi, kad su Rusija pavyks susitarti dėl prie Murmansko sulaikyto Lietuvos žvejybos laivo.
Žemės ūkio ministerijos nuotr.
Žemės ūkio ministerijos nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičus tikisi, kad su Rusija pavyks susitarti dėl prie Murmansko sulaikyto Lietuvos žvejybos laivo. Jis sako, kad Lietuva gavo pirmą oficialią informaciją iš Maskvos. Pasak A. Butkevičiaus, Rusijos URM notoje sakoma, kad sulaikytam laivui gali būti taikoma administracinė atsakomybė, nes jis, pasak Maskvos, vertėsi neteisėta žvejyba Rusijos ekonominėje zonoje.

Minint Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną, antradienį Lietuvoje pagerbtos holokausto aukos. Seime vyko Kauno ir Šiaulių getų sunaikinimo 70-mečio paminėjimas. Minėjimas vyksta prie Panerių holokausto memorialo. Žydų genocido aukų atminimo diena minima rugsėjo 23-iąją, nes šią dieną 1943 metais buvo likviduotas Vilniaus getas.

Pirmadienį Vilniuje Savanorių prospekte buvo šaudoma kiemuose už parduotuvės, nukentėjo du žmonės. Kiek jaučiatės saugūs savo gyvenamojoje vietovėje? Pokalbis 13.37 val.

JT generalinio sekretoriaus Ban Ki-moono organizuojamas Pasaulio lyderių Klimato kaitos suvažiavimas. Susitikimu siekiama paskatinti bendrus valstybių, verslo, finansinių institucijų, pramonės ir visuomenės veiksmus, siekiant ambicingos klimato kaitos politikos.

Etnologas Libertas Klimka – apie lygiadieniu prasidėjusį rudenį ir tradicinius jo pasitikimo papročius.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Jurgita Čeponytė.

„Lietuvos diena“ rugsėjo 23 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...