captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: ketinama steigti Migracijos komisiją

Valdančiosios koalicijos frakcijų vadovai siūlo Seime steigti Migracijos komisiją, kuri analizuotų ir teiktų pasiūlymus, kaip spręsti migracijos problemas.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Valdančiosios koalicijos frakcijų vadovai siūlo Seime steigti Migracijos komisiją, kuri analizuotų ir teiktų pasiūlymus, kaip spręsti migracijos problemas. Seimo statuto pakeitimuose numatoma, kad ši komisija turėtų rengti ir svarstyti valstybės politikos strategiją migracijos procesams valdyti, taip pat numatyti finansavimą jai įgyvendinti. 

Emocinės paramos vaikams ir paaugliams tarnyba „Vaikų linija“ rugsėjį Vilniuje bei Kaune vykdo naujų savanorių atrankas. Siūlydama vertingus beveik pusės metų trukmės mokymus, per kuriuos savanoriai įsisavina reikalingas psichologines žinias, „Vaikų linija“ kviečia norinčius ir galinčius padėti išklausyti vaikų ir paauglių sunkumus.

Lietuvoje šią savaitę vyksta renginiai, skirti Lietuvos žydų genocido dienai paminėti. Pirmadienį atminimo renginiai skirti Kauno geto likvidavimo 70-mečiui. Bus pristatoma  istoriko A. Bubnio knyga „Kauno getas 1941–1944“. 1941-aisiais įkurtas getas gyvavo trejus metus ir buvo likviduotas 1944-ųjų liepą. Gete buvo įkalinta maždaug 30 tūkstančiai žydų, o Holokausto pabaigos sulaukė apie tūkstantis.

Šiandien „Diena be automobilio“ baigiasi Europos „Judrioji savaitė“, kuria siekta gerinti gyvenimo kokybę miestuose. Aplinkosaugininkai atkreipia dėmesį, kad Lietuvoje neauga naudojimasis viešuoju transportu, tad ragina aktyviau juo naudotis.

Liko 100 dienų iki Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo mūsų šalyje. Lietuvos bankas spaudos konferencijoje  įvertina pasirengimo procesą, atliktus ir reikalingus atlikti uždavinius. Didžiausias dėmesys – pagrindinėms Lietuvos banko veikloms euro įvedimo procese ir  visuomenės supažindinimui su naująja valiuta.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, sporto pranešimai, savaitės komentaras, rubrika „Savaitės istorija“, kalbos valandėlė.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė.

„Lietuvos diena‘ rugsėjo 22 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close