captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: svarstoma įteisinti naują darbo santykių formą – paslaugų kvitus

Vyriausybė svarsto galimybę miškininkystėje ir žemės ūkyje dirbantiems žmonėms įteisinti naują darbo santykių formą – paslaugų kvitus. Jie būtų skirti dirbantiems ne ilgiau kaip 60 dienų.
Vytenio Radžiūno nuotr.
Vytenio Radžiūno nuotr.

Vyriausybė  svarsto galimybę miškininkystėje ir žemės ūkyje dirbantiems žmonėms įteisinti naują darbo santykių formą – paslaugų kvitus. Jie  būtų skirti  dirbantiems ne ilgiau kaip 60 dienų. Pokalbis su socialinės apsaugos ir darbo ministru Donatu Jankausku, Valstybinės darbo inspekcijos vadovu Viliu Mačiulaičiu, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininku Artūru Černiausku.

Nauji mokslo metai – išbandymas pradinukų tėveliams. Kaip jiems sekasi ruoštis mokslams, kokios paramos gali tikėtis iš savivaldybių? Tuo domėjosi Indrė Urbaitė.

Dieveniškių krašte prasidėjo sociokultūrinio, kalbinio ir etnokultūrinio paveldo fiksavimo ir tyrimo ekspedicija. Pokalbis su Lietuvių kalbos draugijos pirmininko pavaduotoja, žurnalo „Gimtoji kalba“ vyriausiąja redaktore Rita Urnėžiūte ir Lietuvių kalbos draugijos pirmininku Bonifacu Stundžia.

Taip pat laidoje – interviu su Premjeru Andriumi Kubiliumi, etnologo Liberto Klimkos pastabos, verslo naujienos, komentaras, spaudos apžvalga, naujausios žinios ir išsami orų prognozė.

Laidą veda Artūras Matusas,Vytaras Radzevičius. Prodiuserė Aušra Juraitė.

„Ryto garsai“ rugpjūčio 28 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...