captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: geriausi šalies artojai meistriškumą demonstruos Mantviliškyje

Rugsėjo 19 dieną Kėdainių rajone, Mantviliškio kaimo laukuose vyks respublikinės artojų varžybos. Šiemet jose dalyvaus ir trys pasaulio arimo varžybų dalyviai.

Rugsėjo 19 dieną Kėdainių rajone, Mantviliškio kaimo laukuose vyks respublikinės artojų varžybos. Šiemet jose dalyvaus ir trys pasaulio arimo varžybų dalyviai. Neseniai iš Prancūzijos grįžusių mūsų artojų šiemet pasiektus geresnius rezultatus, varžybų pamokas aptaria Lietuvos artojų asociacijos prezidentas Alfonsas Malinauskas.

Kelmiškiai jaunieji ūkininkai Jolita ir Donatas Bandžiukai savo 125 ha specializuotame augalininkystės ūkyje puikiai tvarkosi ir gyvenimu kaime nesiskundžia. Kitaip ir negalėtų būti – Donatas yra daugkartinis rajono jaunųjų artojų varžybų nugalėtojas. Ir dar turi svajonę – ateityje varžybose prie traktoriaus vairo pamatyti savo dukrą.

Rudenį tuštėjantys laukai, kai pagrindinis derlius jau aruoduose, kaimo žmones nuteikia įvairiems pamąstymams. Dabar jau galima įvertinti nuveiktus darbus – ką padarei, o ko dar nesuspėjai. Yra daugiau laiko gamtos virsmą stebėti, rudenėjančia gamta pasidžiaugti. Pasakoja mažuloniškis Arminas Norkus.

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, rugsėjo 19 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...