captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Valdovų rūmai kviečia į parodą

Valdovų rūmuose atidaryta įstabi tarptautinė paroda „Europos Viduramžių ir Renesanso gobelenai. Gijomis išausta istorija“. Parodoje rodomi seniausi ir vertingiausi iki šių dienų išlikę XV a. pabaigos – XVI a. senieji monumentalūs meniniai audiniai.

Valdovų rūmuose atidaryta įstabi tarptautinė paroda „Europos Viduramžių ir Renesanso gobelenai. Gijomis išausta istorija“. Parodoje rodomi seniausi ir vertingiausi iki šių dienų išlikę XV a. pabaigos – XVI a. senieji monumentalūs meniniai audiniai. „Retas muziejus ryžtasi skolinti parodai tokius senus (jiems yra daugiau kaip 400–500 metų!) ir mikroklimato sąlygoms bei šviesai jautrius audinius“, – sako Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų direktorius Vydas Dolinskas.

Rugsėjo 19–21 dienomis Vilniuje, Gedimino prospekte vyks jau 6-oji Tautų mugė. Šių metų šventėje be tautodailės ir amatų, tautinio ir kulinarinio paveldo įvairiapusio pristatymo vyks Gdansko kultūros dienų renginiai, meno šventė „Draugystės žiedas“, Pasaulio tautų šokiai, tarptautinis gatvės teatro festivalis „Mozaika“, Ugnies reginys „Žiedas“, Atviras Lietuvos grilio čempionatas, taip pat iš pamario atkeliaus Tylioji diskoteka ir kt.

„Santara“ –  rugsėjo 19 d., penktadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...