captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip užtikrinti legalaus darbo patrauklumą?

Per pastaruosius ketverius metus Lietuvoje užfiksuotų nedeklaruoto darbo atvejų nuosekliai mažėjo, tačiau problema yra aktuali. Kaip atgrasinti darbdavius nuo neformalaus įdarbinimo, o darbuotojus nuo nedeklaruoto darbo?
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Tai aiškinamasi tarptautinėje konferencijoje Vilniuje. Per pastaruosius ketverius metus Lietuvoje užfiksuotų nedeklaruoto darbo atvejų nuosekliai mažėjo, tačiau problema yra aktuali. Kaip atgrasinti darbdavius nuo neformalaus įdarbinimo, o darbuotojus nuo nedeklaruoto darbo?

Seimas ketvirtadienį svarstys pluoštą įstatymų, susijusiu su krašto apsauga.

Škotijoje – referendumas dėl atsiskyrimo nuo Jungtinės Karalystės.

Pristatoma skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“. Ši iniciatyva skatins įmones bei organizacijas savanoriškai atskleisti visuomenei daugiau informacijos apie įgyvendintus ES lėšomis finansuotus projektus.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu.

Atsakymai klausytojams su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Lietuvoje modernizuojant profesinį specialistų rengimą, rugsėjo pradžioje Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre buvo atidaryti Inžinerinės pramonės ir Energetikos sektoriniai praktiniai profesinio mokymo centrai.  

Verslo naujienos iš Vokietijos.

Ketvirtadienio vakarą Operos ir baleto teatre vyks Izraelio simfoninio orkestro koncertas, skirtas Lietuvos žydų genocido aukoms atminti.  

Prieš 70 metų buvo likviduoti Kauno ir Šiaulių getai. Šiai sukakčiai įprasminti, kartu ir Lietuvos žydų genocido dienai paminėti Lietuvos žydų bendruomenė kartu su partneriais organizuoja specialų renginių ciklą.

Mokyklose organizuojamas pirmasis Lietuvoje moksleivių solidarumo bėgimas, kurio metu bus renkamos lėšos vaikams, lankysiantiems naująją mokyklą Zambijoje, Mikutos kaime.

Gamtininko Selemono Paltanavičiaus pasakojimas.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ rugsėjo 18 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...