captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie emalio meną Lietuvoje

„Kadangi mes esam išėję labai gerą metalo meno mokyklą Talino dailės institute, visos gautos žinios pereina į Lietuvą, nes šią mokyklą baigę žmonės jau dirba dėstytojais čia. Auga nauja karta ir, sakyčiau, labai talentinga.“

„Kadangi mes esam išėję labai gerą metalo meno mokyklą Talino dailės institute, visos gautos žinios pereina į Lietuvą, nes šią mokyklą baigę žmonės jau dirba dėstytojais čia. Auga nauja karta ir, sakyčiau, labai talentinga. Todėl manau, kad tas emalio meno sprogimas tikrai bus Lietuvoje, nes mes esam tikri jo fanatikai“, – sako dailininkė juvelyrė Marytė Dominaitė-Gurevičienė.

„Mes jaučiame, kad Azija yra matoma kaip labai tolimas regionas, ir svarstėm, kaip ją galėtumėm priartinti prie Lietuvos. Pasirinktas sprendimas – žvelgti į pristatomas šalis per žiūronus“, – apie parodą „Azija iš arčiau“ pasakoja parodos kuratorė, dalies nuotraukų autorė Giedrė Simanauskaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje apie Berlyno menų savaitę, architektūros stebuklą – naujus Ščecino miesto filharmonijos rūmus, naujos operos premjerą Frankfurte bei Holivudą.

„Kadangi mes esam išėję labai gerą metalo meno mokyklą Talino dailės institute, visos gautos žinios pereina į Lietuvą, nes šią mokyklą baigę žmonės jau dirba dėstytojais čia. Auga nauja karta ir, sakyčiau, labai talentinga. Todėl manau, kad tas emalio meno sprogimas tikrai bus Lietuvoje, nes mes esam tikri jo fanatikai“, – juokiasi dailininkė juvelyrė Marytė Dominaitė-Gurevičienė, organizuojantį antrąjį tarptautinį emalio meno simpoziumą „Ugnies pertvarų labirintai“. Pokalbis su juvelyre apie simpoziumą, emalio meną Lietuvoje ir trumpa pamoka pradedantiesiems, kaip kurti emalio technika.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 18 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...