captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: bus tvirtiname nauja skalūnų dujų gavybos apmokestinimo tvarka

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius tikisi, kad Vyriausybė ir Seimas šį rudenį patvirtins naują, investuotojams palankią skalūnų dujų gavybos apmokestinimo tvarką ir bus galima skelbti naują konkursą.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius tikisi, kad Vyriausybė ir Seimas šį rudenį patvirtins naują, investuotojams palankią skalūnų dujų gavybos apmokestinimo tvarką ir bus galima skelbti naują konkursą. Pasak Premjero, Vyriausybės posėdyje šį trečiadienį bus pritarta įstatymo pataisoms dėl skalūnų apmokestinimo. Po to šie įstatymų projektai keliaus į Seimą. Premjerą Algirdą Butkevičių kalbina Ilona Rūkienė.

Seimas svarsto galimybę už negrąžintą žemę mieste suteikti lygiavertį miško plotą kaimo vietovėje. Žemės grąžinimo procesas tęsiasi jau daugiau nei 20 metų.

Vilniuje vyksta konferencija „Globali Europa: kaip mums laimėti konkurencingumo mūšį?“. 

Apie nelegalią prekybą tabako gaminiais ar svaigalais nepranešę turgaviečių administratoriai gali būti baudžiami tūkstantinėmis baudomis.

Kijevas antradienį ratifikuoja asociacijos sutartį su ES ir siūlo ribotą savivaldą kai kuriems prorusiškų separatistų kontroliuojamiems rajonams šalies rytuose, Ukrainai stengiantis užversti kruviniausią savo posovietinės istorijos puslapį.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vieši Norvegijoje, kur antradienį susitinka su būsimuoju NATO generaliniu sekretoriumi, buvusiu Norvegijos premjeru Jensu Stoltenbergu.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitinka su šalies universitetų rektoriais ir aptaria rengiamas Mokslo ir studijų įstatymo pataisas, taip pat priemones, kurios yra būtinos studijų kokybei ir aukštųjų mokyklų veiklos efektyvumui gerinti. 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorė Jurgita Čeponytė.

„Lietuvos diena“ rugsėjo 16 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...