captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis vidudienis“ dedikuojamas Joe Sample‘ui

Džiazo pasaulis išgyvena dar vieną netektį – rugsėjo 12 dieną mirė kompozitorius, pianistas, vienas legendinės muzikos grupės „The Crusaders“ įkūrėjų Joe Samplas.
Kompozitorius<br> pianistas<br> vienas legendinės muzikos grupės „The Crusaders“ įkūrėjų Joe Samplas. wikipedia.org nuotr.
Kompozitorius
pianistas
vienas legendinės muzikos grupės „The Crusaders“ įkūrėjų Joe Samplas. wikipedia.org nuotr.

Džiazo pasaulis išgyvena dar vieną netektį – rugsėjo 12 dieną mirė kompozitorius, pianistas, vienas legendinės muzikos grupės „The Crusaders“ įkūrėjų Joe Samplas. Savo kūryboje meistriškai derinęs gospelo, bliuzo, latin ir klasikinio džiazo elementus, jis pasiekė nepaprasto populiarumo, muzikuodamas ne tik su grupe „Crusaders“, bet ir su unikaliu archajiško džiazo dvasia alsuojančiu „Creole Joe Band“, su savo klasikiniu džiazo trio bei projektais su garsiais džiazo muzikais.

Joe Sample‘as populiarus ir Lietuvoje – jo trio ir dainininkės Randy Crawford koncertą Klaipėdos džiazo festivalyje 2007-aisiais mena ne vienas džiazo gerbėjas. O šiemet, jubiliejinio 20-ojo festivalio proga ant vieno Klaipėdos Pilies gatvės namo nutapytoje freskoje šalia kitų festivalyje muzikavusių žvaigždžių portretų švyti ir plati Joe Sample‘o šypsena.

Kviečiame prisiminti šią įvairiapusę ir nepaprastai talentingą džiazo asmenybę. Laidoje skambės jo įvairių kūrybos periodų kompozicijos.

Ved. Jūratė Kučinskaitė.

„Muzikinis vidudienis“ rugsėjo 17 d., trečiadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close