captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar saugūs vaikai ir jaunimas naršydami internete?

Antradienį Vilniuje prasideda pirmą kartą Lietuvoje rengiama Europos nacionalinių saugesnio interneto centrų tinklo konferencija. Pagrindinis dėmesys bus skirtas vaikų ir jaunuolių saugumui internete, klausimams, susijusiems su interneto įtaka jų sveikatai, savęs žalojimu ir kitomis problemomis.

Antradienį Vilniuje prasideda  pirmą kartą Lietuvoje rengiama Europos nacionalinių saugesnio interneto centrų tinklo konferencija. Pagrindinis dėmesys bus skirtas vaikų ir jaunuolių saugumui internete, klausimams, susijusiems su interneto įtaka jų sveikatai, savęs žalojimu ir kitomis problemomis. Konferencijoje žada dalyvauti  specialistai iš 33 pasaulio šalių. Pranešimus skaitys ir patirtimi dalysis akademikai, psichologai, sociologai, jaunimo socialinių tinklų atstovai, interneto saugumo ekspertai.   

Seimas grįžta prie Piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo įstatymo pakeitimo svarstymo.  

Lietuvos pramoninkų tarptautinėje konferencijoje bus ieškoma kelių, kaip išlikti konkurencingiems ateityje, diskutuojama apie šalies iš visos ES verslo pasiekimus ir iššūkius keičiantis geopolitinei situacijai.

Prasideda Europos judrioji savaitė. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–20 dienomis. Tai yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. 

Rubrika „Mokslo vardai“. Šį kartą kalbėsime ne apie mokslinius atradimus, bet apie sąlygas jiems atsirasti. Pašnekovas – Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesorius Arvydas Laurinavičius.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ rugsėjo 16 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...