captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Niekas nemyli savo pirmtakų giliau, nuoširdžiau ir labiau pamokomai, kaip menininkas, kuris iš tikro kuria kažką naujo“, – teigė austrų kompozitorius, pedagogas, teoretikas, dirigentas Arnoldas Schoenbergas.
Austrų kompozitorius<br> pedagogas<br> teoretikas<br> dirigentas Arnoldas Schoenbergas.
Austrų kompozitorius
pedagogas
teoretikas
dirigentas Arnoldas Schoenbergas.

„Niekas nemyli savo pirmtakų giliau, nuoširdžiau ir labiau pamokomai, kaip menininkas, kuris iš tikro kuria kažką naujo“, – teigė austrų kompozitorius, pedagogas, teoretikas, dirigentas Arnoldas Schoenbergas. Jis buvo klasikinės muzikos normų krizės XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje liudininkas, nemaža dalimi ir pats prie tos krizės prisidėjęs savo ekspresionistinio stiliaus kūriniais. Apie prieš 140 metų gimusį Arnoldą Schoenbergą – pirmadienio viktorinoje.

Įpusėjus rugsėjui, uostamiesčio lėlių teatras skelbia naują teatrinį sezoną. „Pavadinome jį dangišku, nes jo metu tiek kūrėjai, tiek žiūrovai itin daug „skraidys padebesiais“, svajos, fantazuos“, – sako Klaipėdos lėlių teatro direktorė Aušra Juknevičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – leidyklos „Tyto alba“ 2014-2015 m. rudens ir žiemos knygų kolekcijos lietuvių autoriai: Jūratė Baranova („Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo“), Agnė Žagrakalytė („Klara“), Rūta Mataitytė („Gunda“), Doloresa Kazragytė („...be pabaigos...“).

„Niekas nemyli savo pirmtakų giliau, nuoširdžiau ir labiau pamokomai, kaip menininkas, kuris iš tikro kuria kažką naujo“, – teigė austrų kompozitorius, pedagogas, teoretikas, dirigentas Arnoldas Schoenbergas. Jis buvo klasikinės muzikos normų krizės XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje liudininkas, nemaža dalimi ir pats prie tos krizės prisidėjęs savo ekspresionistinio stiliaus kūriniais. Apie prieš 140 metų, 1874-ųjų rugsėjo 13-ąją gimusį Arnoldą Schoenbergą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugsėjo 15 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...