captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: auganti ekonomika ir kova su šešėliu leis vykdyti savo įsipareigojimus

Prezidentė sako, kad auganti ekonomika ir kova su šešėliu leis Lietuvai vykdyti savo įsipareigojimus, didinant išlaidas gynybai ir mažinant socialinę atskirtį.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Prezidentė sako, kad  auganti ekonomika ir kova su šešėliu leis Lietuvai vykdyti savo įsipareigojimus,  didinant išlaidas gynybai ir mažinant socialinę atskirtį. Pasak Dalios Grybauskaitės, šiuos įsipareigojimus valstybė galės dengti iš augančios ekonomikos, valstybės įmonių dividendų, šešėlinės ekonomikos bei Europos Sąjungos paramos.

Seimui ketvirtadienį  pristatyta beveik pusšimtis įstatymų pataisų, susijusių su euro įvedimu. Vyriausybė savo ruožtu Seimui rudens sesijoje žada pateikti daugiau negu šimto teisės aktų pakeitimus, susijusius su euro įvedimu.

Vartotojų teisių apsaugos tarnyba sako, kad valstybės institucijoms prieš euro įvedimą stebint prekių ir paslaugų kainas, pirmąją savaitę jau buvo pažeidimų. Rugpjūčio 22–31 dienomis priežiūros institucijos atliko 625 patikrinimus ir nustatė 64 pažeidimus.

Lietuvos Caritas ketvirtadienį pradėjo penkių dienų  socialinę akciją „Pripildyk vaiko kuprinę gerumu". Jos tikslas – padėti vaikams iš nepriteklių kamuojamų šeimų pasiruošti mokyklai.

Valstybės kontrolė sako, kad beveik pusė Vaiko teisių apsaugos skyrių savivaldybėse nedalyvauja išklausant vaiko nuomonę dėl įvaikinimo, įvaikinimo galimybės vertinamos neobjektyviai, todėl procesas nevyksta sklandžiai. Įvaikinimo organizavimo Lietuvoje auditą atlikusi Valstybės kontrolė nustatė, kad dalis vaikų šalyje nesiūloma įvaikinti, nes nepakankamai įvertinama tokia galimybė.

Šiandien pusfinalyje Lietuvos rinktinė susitiks su JAV rinktine. Kokie abiejų šalių  rinktinių susitikimų istorija?

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai,  rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė. 

Laidos vedėja Madona Lučkaitė.

„Lietuvos diena“ rugsėjo 12 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...