captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: JAV gyvenanti lietuvių žurnalistė, dainų atlikėja Audronė Simanonytė

„Jei galėčiau, paimčiau visą Lietuvą ir išskirstyčiau pagyventi kažkur pasaulyje. Dėl to, kad žmonės suprastų, kaip gera gyventi Lietuvoje“, – sako į JAV emigravusi A. Simanonytė.
http://omahosltb.blogspot.com nuotr.
http://omahosltb.blogspot.com nuotr.
„Jei galėčiau, paimčiau visą Lietuvą ir išskirstyčiau pagyventi kažkur pasaulyje. Keletą metų, bet ne perdaug. Dėl to, kad žmonės suprastų, kaip gera gyventi Lietuvoje“, – sako į JAV emigravusi lietuvių žurnalistė ir dainininkė Audronė Simanonytė.

“Šiemetinio festivalio „Mėnuo Juodaragis” programa bus kupina kaip niekad naujų idėjų – visų pirma, dėl renginių ore, taip pat kažką nepaprasto savo pasirodymams ruošia visi dalyviai”, – džiaugiasi viena iš šiuolaikinės baltų kultūros ir alternatyvios muzikos festivalio organizatorių Rūta Liogienė.
 
Kultūros savaitraščių apžvalga.
 
"Jubiliejinis sezonas – tai puiki proga žvilgtelėti atidžiau, kuo esame turtingi: per 55-erius metus sukūrėme 2 tūkst. lėlių, pastatėme beveik du šimtus spektaklių, kuriuos matė apie 2,5 mln. žiūrovų, o visas premjeras suvaidinome net 15 tūkst. kartų. Iš tikrųjų skaičiai įspūdingi. Tai  tarsi dvasinė kompensacija už visą nerimą, nesėkmes, ieškojimus, per kuriuose teatras visus metus ėjo į priekį, ištikimai vykdydamas teatro įkūrėjų, Valerijos ir Stasio Ratkevičių,  misiją", – teigia 55-ąjį kūrybinės veiklos sezoną pasitinkančio Kauno valstybinio lėlių teatro vadovas Sigitas Klibavičius.
 „Jei galėčiau, paimčiau visą Lietuvą ir išskirstyčiau pagyventi kažkur pasaulyje. Keletą metų, bet ne perdaug. Dėl to, kad žmonės suprastų, kaip gera gyventi Lietuvoje. Dėl daugybės priežasčių – žmonių nuoširdumo, gamtos, nedidelių atstumų...“, – sako į JAV emigravusi lietuvių žurnalistė ir dainininkė Audronė Simanonytė. Pokalbis apie neblėstantį troškimą dainuoti, meilę gimtinei ir netikėtus likimo posūkius.
 
Ved. Karina Metrikytė.
 
„Ryto allegro“ rugpjūčio 24 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...