captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ ‒ senosios muzikos ansamblis „Chiaroscuro“

„Labai norėjome interpretuoti muziką, remdamiesi istoriniais šaltinais, taip pat siekiame padėti vienas kitam tobulėti“, ‒ tikina atlikėjai, paklausti, iš kur tiek meilės senajai muzikai ir seniesiems instrumentams.

Meilė ir neapykanta, tikėjimas ir skepsis, šviesa ir tamsa ‒ kontrastai, apibūdinantys Renesanso ir Baroko epochose išryškėjusį chiaroscuro, arba šviesotamsos reiškinį mene. Būtent tokiu itališku vardu šiemet suburtą senosios muzikos ansamblį pakrikštijo jo įkūrėjai: barokinio vokalo atlikėja Rūta Vosyliūtė, senosiomis fleitomis ir arfomis muziką interpretuojanti Ieva Baublytė ir klavesinistas Vilimas Norkūnas.

„Labai norėjome interpretuoti muziką, remdamiesi istoriniais šaltinais, taip pat siekiame padėti vienas kitam tobulėti“, ‒ tikina atlikėjai, paklausti, iš kur tiek meilės  senajai muzikai ir seniesiems instrumentams.

Antrojoje laidos dalyje pasidalinsime artėjančio lygiadienio nuojauta. Tęsdami šviesos ir tamsos temą, kviesime išgirsti, kokiomis harmonijomis, pasažais ir tembrais ruduo atgimsta įvairių kompozitorių darbuose.

Ved. Gerūta Griniūtė.

„Muzikinis pastišas“ – rugsėjo 5 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close