captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: koks bus naujasis „Menų spaustuvės“ sezonas?

„Per daugelį metų „Menų spaustuvės“ veiklos sodrėja ir bręsta. Tikime, kad ta terpė iš tikrųjų naudinga ir patogi tiems, kas ja naudojasi. Smagu, kad žmonės, kurie pas mus ką nors daro, yra labai skirtingi – skirtingos plaukų spalvos, kvapo, sukirpimo, pasirengimo, patirties, labai skirtingų pažiūrų bei atstovaujamų sričių.“
15min.lt nuotr.
15min.lt nuotr.

„Per daugelį metų „Menų spaustuvės“ veiklos sodrėja ir bręsta. Tikime, kad ta terpė iš tikrųjų naudinga ir patogi tiems, kas ja naudojasi. Smagu, kad žmonės, kurie pas mus ką nors daro, yra labai skirtingi – skirtingos plaukų spalvos, kvapo, sukirpimo, pasirengimo, patirties, labai skirtingų pažiūrų bei atstovaujamų sričių“, – džiaugiasi „Menų spaustuvės“ direktorius Audronis Imbrasas.

„Paskirta į LMA Vrublevskių bibliotekos Smulkiosios spaudos skyrių nusprendžiau imtis teatro afišų, kurios mane, kaip buvusią istorikę, sudomino kaip istorinis šaltinis. Pamačiau, kad už kiekvienos afišos slypi labai įdomios aplinkybės: teatro istorija, teatro gyvenimas, aktoriai ir visa ta aplinka“, – sako menotyrininkė Justina Kučinskaitė. Pasakojimas apie seniausią teatro afišų rinkinį ir jo restauravimą.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: filmas „Vilko vaikai“ šiuo metu rodomas daugelyje Vokietijos kino teatrų. Kaip šį filmą įvertino Vokietijos kultūrinė žiniasklaida?

„Per daugelį metų „Menų spaustuvės“ veiklos sodrėja ir bręsta. Beveik pusė Auksinių scenos kryžių pernai įteikta „Menų spaustuvėje“ sukurtiems, čia pastatytiems spektakliams arba jų kūrėjams. Tikime, kad ta terpė iš tikrųjų naudinga ir patogi tiems, kas ja naudojasi. Smagu, kad žmonės, kurie pas mus ką nors daro, yra labai skirtingi – skirtingos plaukų spalvos, kvapo, sukirpimo, pasirengimo, patirties, labai skirtingų pažiūrų bei atstovaujamų sričių“, – džiaugiasi „Menų spaustuvės“ direktorius Audronis Imbrasas. Ką šį sezoną pristatys „Menų spaustuvė“? Ar vis didėjantis reziduojančių menininkų skaičius nepakenks pasirodymų kokybei? Apie tai – pokalbis su „Menų spaustuvės“ direktoriumi A. Imbrasu, čia reziduojančių šokio teatro „Dansema“ choreografe Giedre Subotinaite ir urbanistinio šokio teatro „Low Air“ įkūrėju Laurynu Žakevičiumi.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 4 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...