captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie nacionalinių bibliotekų kaitą

„Bibliotekų situacija pasaulyje kinta drastiškai ir dramatiškai“, – tvirtina Lietuvos nac. M. Mažvydo bibliotekos direktorius prof. R. Gudauskas.
BFL nuotr.
BFL nuotr.
„Bibliotekų situacija pasaulyje kinta drastiškai ir dramatiškai“, – tvirtina Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos direktorius prof. Renaldas Gudauskas, grįžęs iš Tarptautinės bibliotekininkų asociacijų ir institucijų federacijos (IFLA) kongreso Helsinkyje (Suomija).
 
„2-oji Vilniaus keramikos meno bienalė dar įdomesnė už pirmąją, dėl to kad keramika, kaip ir daugelis taikomojo meno rūšių, šiais laikais yra labai novatoriška ir, sakyčiau, pirmaujanti, nes autorių fantazija beribė,“ – teigia „Arkos“ galerijos vadovė Dovilė Tomkutė.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie nuostabią XX-ojo amžiaus moterį – filosofę, šventąją ir kankinę Editą Štein.
 
„Bibliotekų situacija pasaulyje kinta drastiškai ir dramatiškai“, – tvirtina Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos direktorius prof. Renaldas Gudauskas, grįžęs iš Tarptautinės bibliotekininkų asociacijų ir institucijų federacijos (IFLA) kongreso Helsinkyje (Suomija). Kaip kinta bibliotekų vaidmuo ir galimybės skaitmeniniame amžiuje? Kokių kompetencijų nauja situacija reikalauja iš jų darbuotojų? Kaip keičiasi nacionalinių bibliotekų bendradarbiavimas? Kaip pasaulio nacionalinių bibliotekų direktoriai modeliuoja ateities bibliotekų veiklą? Apie tai pokalbyje su Lietuvos nacionalinės bibliotekos vadovu.
 
Ved. Alma Valantinienė.
 
„Ryto allegro“ rugpjūčio 23 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...