captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ko tikimasi iš susitikimo Minske?

Nesiliaujant mūšiams Rytų Ukrainoje, pirmadienį Baltarusijos sostinėje Minske vėl rinkosi Ukrainos kontaktinės grupės nariai. Kontaktinei grupei priklauso Rusijos, Ukrainos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovai. Šį kartą prie derybų prisijungs ir separatistų vadovybės nariai.   .

Nesiliaujant mūšiams Rytų Ukrainoje, pirmadienį Baltarusijos sostinėje Minske vėl rinkosi Ukrainos kontaktinės grupės nariai. Pastarąjį kartą jie buvo susitikę prieš dvi savaites. Kontaktinei grupei priklauso Rusijos, Ukrainos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovai. Šį kartą prie derybų prisijungs ir separatistų vadovybės nariai.

Ispanijoje tęsiasi Pasaulio krepšinio čempionatas. Pokalbis su krepšinio ekspertu. Trumpas žvilgsnis į Australiją – už ką australai dėkoja lietuviams ir už ką pyksta?

Ekonomikos tyrėjai pastebi, jog lyčių diskriminacija jaučiama ne tik darbo rinkoje ar versle, bet ir apskaičiuojant bendrąjį vidaus produktą, formuojant valstybės biudžetą arba vykstant užsienio prekybai.   

Mokyklose inicijuojama akcija „Sveikatingumo pertraukų savaitė“.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ rugsėjo 2 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...