captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: rašytojas ir kompozitorius Thomas Kurze

„Mano knygoje bus pateikiamas visiškai subjektyvus požiūris į Užupį, nes, kaip suprantu, jau ir taip yra begalės požiūrių, nuomonių, interpretacijų, kas yra Užupis. Ir tam tikrų faktų minėjimas – datų, Užupio konstitucijos – jau savaime sugriautų šio rajono įvaizdžio supratimą.“
medlt.com nuotr.
medlt.com nuotr.

„Mano knygoje bus pateikiamas visiškai subjektyvus požiūris į Užupį, nes, kaip suprantu, jau ir taip yra begalės požiūrių, nuomonių, interpretacijų, kas yra Užupis. Ir tam tikrų faktų minėjimas – datų, Užupio konstitucijos – jau savaime sugriautų šio rajono įvaizdžio supratimą, nes Užupį gali suprasti tik iš paties gyvenimo ten“, – sako vokiečių rašytojas ir kompozitorius Thomas Kurze, šiuo metu viešintis Lietuvoje ir renkantis medžiagą naujam romanui apie Užupį.

„Dvidešimtą kartą organizuojamų jubiliejinių „Sostinės dienų“ kūrybinis lobynas neišsemiamas – daugiau kaip 100 renginių: gyvo garso koncertai, įvairių menų projektai, teatrinės atrakcijos, interaktyvūs spektakliai. „Sostinės dienos“ – tai malonumas ir kiekvieno ausiai, ir kiekvieno akiai“, – sako „Sostinės dienų“ „Dūzgiančio prospekto“ vizualiųjų menų koordinatorė Dagnė Rūkienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Ką mes šventėme šią vasarą? Vaikštinėdamas vasaros klystkeliais fasadinės ir kasdienės kultūros rezultatus kultūros komentare sumuoja meno kritikas Vaidas Jauniškis.

„Aš stengiuosi būti, gyventi Užupyje, kas, mano nuomone, ir yra svarbiausia. Savo knygoje nesistengiu pateikti Užupio istorijos, teisingų ar neteisingų faktų, noriu perteikti paprasčiausią gyvenimo čia pajautimą. Mano knygoje bus pateikiamas visiškai subjektyvus požiūris į Užupį, nes, kaip suprantu, jau ir taip yra begalės požiūrių, nuomonių, interpretacijų, kas yra Užupis. Ir tam tikrų faktų minėjimas – datų, Užupio konstitucijos – jau savaime sugriautų šio rajono įvaizdžio supratimą, nes Užupį gali suprasti tik iš paties gyvenimo ten“, – sako vokiečių rašytojas ir kompozitorius Thomas Kurze, šiuo metu viešintis Lietuvoje ir renkantis medžiagą naujam romanui apie Užupį. Kaip suderinti tekstą ir muziką, peržengiant šios sintezės ribas? Kodėl menininkas susidomėjo Užupiu ir kaip bus atspindimas šis rajonas naujojoje knygoje? Apie tai – pokalbis su T. Kurze.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 2 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close