captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ ‒ Bostono konservatorijos profesorius, smuikininkas Lynn Chang

„Įsivaizduokite, kokia stipri Kinijos valdžios informacijos kontrolė ‒ dėl to kurį laiką niekas nežinojo apie Liu Šiabo, apie jo Nobelio taikos premiją ir apie tuščią kėdę ceremonijoje, specialiai paliktą laureatui. Valdžia padarė viską, kad informacija būtų nuslėpta“, – pasakoja Bostono konservatorijos profesorius, smuikininkas Lynn Chang.
Lynn Chang.
Lynn Chang.

„Įsivaizduokite, kokia stipri Kinijos valdžios informacijos kontrolė ‒ dėl to kurį laiką niekas nežinojo apie Liu Šiabo, apie jo Nobelio taikos premiją ir apie tuščią kėdę ceremonijoje, specialiai paliktą laureatui. Valdžia padarė viską, kad informacija būtų nuslėpta“, – pasakoja Bostono konservatorijos profesorius, smuikininkas Lynn Chang, 2010 metais griežęs Nobelio taikos premijos koncerte. Pokalbyje – žmogaus teisių, laisvių ir kūrybos leitmotyvai.

Antrąją valandą keliausime į Norvegijos sostinę Oslą, kur nuo 1994-ųjų kasmet aidi  iškilmingas Nobelio taikos premijos koncertas. Domėdamiesi šiuo reiškiniu, klausysimės iškilmėse koncertavusių atlikėjų muzikos.

Ved. Gerūta Griniūtė.

„Muzikinis pastišas“ – rugpjūčio 29 d. penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...