captcha

Jūsų klausimas priimtas

,,Gimtoji žemė“: sūnui tėvų ūkis kaip išaugtiniai drabužiai

Anykštėnai Janina ir Vytautas Žaliai užaugino ir į gyvenimą išleido tris vaikus. Jaunėlis Aurimas šeimynos sutarimu ir savo noru nekėlė sparnų iš gimtojo Gurskų kaimo. Kelerius metus ūkininkavęs pagal tėvo įgaliojimą, dabar visateisis ūkio savininkas.
Lietuvos ūkis. veidas.lt nuotr.
Lietuvos ūkis. veidas.lt nuotr.

Anykštėnai Janina ir Vytautas Žaliai užaugino ir į gyvenimą išleido tris vaikus. Jaunėlis Aurimas šeimynos sutarimu ir savo noru nekėlė sparnų iš gimtojo Gurskų kaimo. Kelerius metus ūkininkavęs pagal tėvo įgaliojimą, dabar pilnateisis ūkio savininkas. Kodėl jam ankšta buvusiame tėvų ūkyje, kokia jaunojo ūkininko šiandiena?

Antradienį Pakiršinyje, Radviliškio rajono etninės kultūros ir amatų centre, darbą baigs tautodailininkų pleneras „Devyni amatai, dešimtas badas“. Ši rajono savivaldybės biudžetinė organizacija yra specializuota kultūros įstaiga, kuri sudaro sąlygas išsaugoti ir atgaivinti krašto tradicijas, papročius, tradicinius amatus.

Leliūnų seniūnija – didžiausia Utenos rajone. Ji turi ir daugiausia gyventojų – per 3000. Pastaraisiais metais čia ypatingas dėmesys skiriamas aplinkos tvarkymui, visuomeninių pastatų renovavimui bei kultūrai puoselėti.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, rugpjūčio 26 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...