captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – Gintarė Jautakaitė

Lietuvos klausytojams Gintarė Jautakaitė pristato savo naują albumą – lopšinių rinkinį „Kur nakties lelijos žydi“. Kartu su dukrele Elžbieta įdainuotos lopšinės jungia net penkias pasaulio kalbas.
Gintarė Jautakaitė. Eriko Ovčarenko (15min.lt) nuotr.
Gintarė Jautakaitė. Eriko Ovčarenko (15min.lt) nuotr.

Daugelis iki šiol prisimena Gintarės Jautakaitės sukurtą Monikos vaidmenį Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Medžioklė su varovais“, jos dainas „Į tave einu“, „Dobilo širdy“, „Viešpaties lelija“ ir kt. Šiuo metu Amerikoje su šeima gyvenanti Gintarė daugiausiai laiko skiria muzikai. Pirmasis jos dainų rinkinys lietuvių kalba buvo išleistas Lietuvos tūkstantmečiui paminėti.

Šįkart Lietuvos klausytojams ji pristato savo naują albumą – lopšinių rinkinį „Kur nakties lelijos žydi“. Kartu su dukrele Elžbieta įdainuotos lopšinės jungia net penkias pasaulio kalbas. Albume skamba ne tik lietuvių, bet ir estų, norvegų, japonų kalba įdainuotos lopšinės. „Rinkdamasi šias nuostabias, įdomias, intriguojančias pasaulio kalbas mėginau giliau pažvelgti į vaiko intelekto galimybes ir vystyti jas derindama muzikos ir žodžių skambesį. Ši kelionė per muziką mane pačią labai praturtino. Nepatikėsite, sau atvėriau tokius pasaulius, kurių anksčiau nebuvau atradusi“,– sako Gintarė Jautakaitė.

Ved. Edita Vilčiauskienė.

„Muzikinis vidudienis“ rugsėjo 4 d., ketvirtadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

(Laida kartojama.)

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...