captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Vasaros studija“: permainos gamtoje vasarai baigiantis

Šiemet dviem savaitėm anksčiau išskrido gandrai. Kuo dar ypatinga šios vasaros paukščių migracija? Kaip vasaros pabaigoje elgiasi didieji miško gyventojai – briedžiai ir taurieji elniai? Ką dėl to turėtų žinoti grybautojai ir kiti mėgstantys šiuo metų laiku būti gamtoje?
sielamaistinga.blogspot.com nuotr.
sielamaistinga.blogspot.com nuotr.

Lietuvoje vasarojančių paukščių migracija paprastai intensyviau prasideda dar rugpjūčio pradžioje, tuomet išskrenda tikrieji vasaros gyventojai: lakštingalos, devynbalsės, musinukės, kielės. Šiemet dviem savaitėm anksčiau išskrido gandrai, kuriuos paskutinę rugpjūčio savaitę jau retai kur pamatysi. Kuo dar ypatinga šios vasaros paukščių migracija? Kaip vasaros pabaigoje elgiasi didieji miško gyventojai – briedžiai ir taurieji elniai? Ką dėl to turėtų žinoti grybautojai ir kiti mėgstantys šiuo metų laiku būti gamtoje?

Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieškos Ventės rago ornitologijos stoties direktorius Vytautas Jusys, Žuvinto biosferos rezervato direktorius Arūnas Pranaitis, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko pavaduotojas medžioklei Eugenijus Tijušas ir Neries regioninio parko vyresnysis specialistas Saulius Pupininkas.  

Vedėjas Arvydas Urba.

„LRT Vasaros studija“ rugpjūčio 25 d., pirmadienį, 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...