captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie tarptautinį šiuolaikinių menų festivalį „PLArTFORMA“

Laidoje – pokalbis apie šiuolaikinio meno sklaidos galimybes Klaipėdoje, pasaulinę premjerą ir erdves jaunųjų kūrėjų saviraiškai.
„Šiemetinis festivalis, kaip mes juokaujame, yra subalansuotas vyrams, bet tinka ir moterims. Dauguma pristatomų projektų kalba būtent apie vyrus – kas yra vyras šiuolaikiniame pasaulyje, kaip vyrai save realizuoja arba ne“, – sako Klaipėdoje vyksiančio festivalio „PLArTFORMA“ koordinatorė menotyrininkė Goda Giedraitytė.

„Po Chaimo Soutine'o vėliava vykstantis pleneras ne tik padeda įsigilinti į šio dailininko kūrybą, bet ir atveria plačią kultūrinio bendradarbiavimo perspektyvą“, – teigia tarptautinio dailininkų plenero „Soutine dienos 2012" kuratorius tapytojas Aleksandras Vozbinas.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Kultūros komentare su rubrika „Požiūris“ meno kritiko Vaido Jauniškio komentaras: „Per Olimpiadą iš televizijos ekranų sklido euforija ir militaristinio stiliaus isterija. Kokią Lietuvą rodo Londono veidrodis? Ir ar visada jis kreivas?“
 
„Šiemetinis festivalis, kaip mes juokaujame, yra subalansuotas vyrams, bet tinka ir moterims. Dauguma pristatomų projektų kalba būtent apie vyrus – kas yra vyras šiuolaikiniame pasaulyje, kaip vyrai save realizuoja arba ne“, – sako Klaipėdoje septintą kartą vyksiančio tarptautinio šiuolaikinių vaizduojamųjų ir atlikėjų menų festivalio „PLArTFORMA“ koordinatorė, menotyrininkė Goda Giedraitytė. Pokalbis apie šiuolaikinio meno sklaidos galimybes Klaipėdoje, pasaulinę premjerą ir erdves jaunųjų kūrėjų saviraiškai.
 
Ved. Karina Metrikytė.
 
„Ryto allegro“ rugpjūčio 21 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...