captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: nepaisant išnuomotų vagonų, grūdų išvežimas nespartėja

„Lietuvos geležinkeliai“ sako, kad rekordinio grūdų derliaus sulaukusiems grūdų augintojams ir eksportuotojams išnuomoję visą prašytą vagonų skaičių –1400.
 
„Lietuvos geležinkeliai“ sako, kad rekordinio grūdų derliaus sulaukusiems grūdų augintojams ir eksportuotojams išnuomoję visą prašytą vagonų skaičių – 1400. Tačiau, pasak geležinkelių įmonės vadovų, dėl logistikos problemų vagonai tampa grūdų sandėliais. Pagrindinės to problemos, anot bendrovės, – Klaipėdos uostas nespėja iškrauti vagonų.
Referendumo „TAIP Seimo atgimimui“ iniciatyvinės grupės nariai Artūras Zuokas, Miroslavas Monkevičius ir Donatas Pilinkus Vilniuje pristato parašų rinkimo dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo  rezultatus.
 
Referendumu siekiama sumažinti parlamentarų skaičių iki 101 nario, Seimo narys gali būti renkamas tik dvi kadencijas iš eilės, prailginti Seimo nario kadenciją iki 5-erių metų, o Seimo rinkimų datą perkelti iš rudens į pavasarį.
 
Kaip dažnai Jūs perkate į skolą su kredito kortele? Pokalbis su klausytojais nuo 13.35 val.
 
Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Savaitės istorija“, kalbos valandėlė. 
 
„Lietuvos diena“ –  rugpjūčio 20 d.,  pirmadienį  nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ. 
 
Ved. Madona  Lučkaitė. 
 
Red.  Indrė Anskaitytė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close