captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: rašytojas Saulius Šaltenis

„Yra laikas rašyti ir yra laikas kitus darbus daryti. Atgimimo metais pasinėriau į valstybės reikalus, politiką, o jie išdžiovina, sunku atsigauti“, – sako rašytojas Saulius Šaltenis, po beveik 20 m. pertraukos išleidęs romaną „Demonų amžius“.
S.Šaltenis. R.Danisevičiaus nuotr.
S.Šaltenis. R.Danisevičiaus nuotr.

„Mūsų, teatralų, paskirtis yra atkreipti dėmesį į tuos dalykus, kurie yra svarbūs, tačiau šiek tiek primiršti – šiuo atveju siekiame prisiminti ir išryškinti tikrą, šiltą, gyvą bendravimą, kuris būna tik turguje“, – apie meninės provokacijos „Senamiesčio turgaus naktis“ tikslą pasakoja Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas Stakėnas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolas Drunga užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje apie rusišką meninį avangardą XX-ojo a. pradžioje, ar jis iš tikrųjų buvo "rusiškas"?

„Yra laikas rašyti ir yra laikas kitus darbus daryti. Atgimimo metais pasinėriau į valstybės reikalus, politiką, o jie išdžiovina, sunku atsigauti“, – sako rašytojas Saulius Šaltenis, po beveik dviejų dešimtmečių pertraukos išleidęs romaną „Demonų amžius“, kurio centre – tarpukario ir pirmieji okupacijos metai, kontroversiškai vertinamų istorinių asmenybių prototipai.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 21 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...