captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Chriso Ruebenso ansamblis“

„Mūsų atliekamoje muzikoje nemažai braziliškų, rytietiškų motyvų, klasikinės, bliuzo, džiazo muzikos. Man patiko ta mintis, kad žmonės ateitų į koncertą, tačiau muzikos klausytųsi atsipalaidavę. Taip ir gimė programa „Café musicale“, – sako Chrisas Ruebensas.  
Chrisas Ruebensas.
Chrisas Ruebensas.

„Norime, kad šiuolaikinis menas, netradicinės meno formos iš tiesų ateitų kuo arčiau žiūrovo, kad žmonės nesigąsdintų naujų raiškų, o susipažintų, pamatytų ir dalyvautų meno procese tiesiogiai“, – sako IX tarptautinio menų festivalio „PLArTFORMA“ prodiuserė Goda Giedraitytė.

 Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Dabar leidžiamos pasakos yra labai nusaldintos, nudailintos, per daug suadaptuotos, tokios atrodo labai nenatūralios. Juk turi būti kažkokia riba tarp visiškos autentiškos ir nudailinimo“, – pastebi pasakų tyrinėtoja, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto darbuotoja Jūratė  Šlekonytė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie pasakas.

„Mūsų atliekamoje muzikoje daugybė žanrų – nemažai braziliškų, rytietiškų motyvų, klasikinės, bliuzo, džiazo muzikos. Man patiko ta mintis, kad žmonės ateitų į koncertą, tačiau jaustųsi ne kaip koncertų salėje, o kaip kavinėje – ramiai, patogiai, muzikos klausytųsi atsipalaidavę. Taip ir gimė programa „Café musicale“, – apie programą, kurią atlieka kartu su „Chriso Ruebenso ansambliu“, pasakoja kompozitorius ir gitaristas Chrisas Ruebensas. Pokalbis su Baltijos gitarų kvarteto nariu, iš Belgijos kilusiu Chrisu Ruebensu ir jo ansamblio nariu multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu apie kūrybinį bendradarbiavimą, naują muzikinį albumą „The yellow duck“, išrinktą geriausiu 13-ųjų Nepriklausomos muzikos apdovanojimų instrumentinės muzikos albumu, ir muzikos skirtumus bei panašumus Lietuvoje ir Belgijoje.

 Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 20 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 
http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...