captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: tapytoja Audronė Petrašiūnaitė

„Tapyba yra tas figos lapas, kuriuo prisidengiu egzistencinį siaubą į begalybę, tai yra šiuo momentu man lengviausias kelias kažkaip išgyventi“, – teigia menininkė Audronė Petrašiūnaitė, kurios darbai pristatomi parodoje „Grafika“ Vilniuje, Dailininkų sąjungos galerijoje.
Audronė Petrašiūnaitė. Kamane.lt nuotr.
Audronė Petrašiūnaitė. Kamane.lt nuotr.

„Kodėl, turėdami panašų likimą, istoriją, per 25 m. visos trys Baltijos valstybės kartu nesukūrėme nė vieno filmo?“ – klausia režisierius Gytis Lukšas ir Baltijos kelio dieną kviečia į kino festivalį „Baltijos banga“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kalbant apie poilsinius veiksnius, Klaipėdos galimybės gerokai didesnės – joje yra viskas, ką turi klasikiniai kurortai, bet nėra vasarinės paklausos ir pasiūlos isteriškumo: Klaipėdoje nereikia gyventi sandėliukuose ir nereikia kovoti už maistą“,– kultūros komentare teigia menotyrininkas Ernestas Parulskis.

„Tapyba yra tas figos lapas, kuriuo prisidengiu egzistencinį siaubą į begalybę, tai yra šiuo momentu man lengviausias kelias kažkaip išgyventi. Tapyba yra kaip tramdomieji marškiniai, kurie sulaiko nuo visokių nesąmonių, kad nepradėtum krėsti visiškai nepateisinamų dalykų“, – teigia menininkė Audronė Petrašiūnaitė, kurios darbai pristatomi parodoje „Grafika“ Vilniuje, Dailininkų sąjungos galerijoje. Pokalbis apie tapybiškumą grafikos darbuose, sociumo įtaką kūrybai.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 19 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...