captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – dainuojamosios poezijos albumų apžvalga

Klausysimės Marijaus Šnaro albume „Skrenda gulbės“, Domanto Razausko kompaktinėje plokštelėje „Rodyklės“ bei  Gedimino ir Ainio Storpirščių dueto „Artistai“ įrašytų kūrinių.
Marijus Šnaras. Bardai.lt nuotr.
Marijus Šnaras. Bardai.lt nuotr.
Daugiau nei po 30 m. nuo dainų sukūrimo klausytojus pasiekė M. Šnaro sukurtos dainos. Kad jos suskambėtų, pasirūpino autoriaus ir atlikėjo bendražygis A. Kulikauskas, sakydamas, jog naudinga ir įdomu ne tik šiandieninei dainuojamosios poezijos atlikėjų kartai pasiklausyti, kaip anuomet atlikėjai mąstė, kokias išraiškos priemones naudojo, kokius melodinius vingius raitė.
Džiugu, kad daugiau nei 150 dainų sukūręs dainų autorius ir atlikėjas Domantas Razauskas ne tik mėgsta scenoje eksperimentuoti, ieškoti, bet ir dalį savo dainų užfiksuoja kompaktinėse plokštelėse. Albume „Rodyklės“ įrašytos dainos nuo šiolei skambės ir Radijo muzikinėse programose.
„Mažai kas yra gražiau ir tikriau už tėvą ir sūnų, dainuojančius kartu “, – vienoje anotacijų apie Gedimino ir Ainio Storpirščių bendrą albumą „Artistai“rašė D. Razauskas. Po daugiau nei 15 m. petraukos vėl į sceną žengiantys kartu, artistai ir bardai Gediminas ir Ainis šiandien jau gali pasidžiaugti ne tik paruošta koncertine programa, bet ir ją įamžinusiu albumu.
 Ved. Audronė Kažukauskaitė.
„Muzikinis vidudienis“ pirmadienį, rugpjūčio 18 d., 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...