captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie Nacionalinį bardų festivalį „Purpurinis vakaras“

„Esu patyręs tą jausmą, apie kurį svajoja kiekvienas dainuojamosios poezijos atlikėjas – kai kartu uždainuoja visa klausytojų auditorija, – todėl laikau save laimingu žmogumi“, – sako aktorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas Andrius Kaniava.
„Purpurinis vakaras“ 2013 m.
„Purpurinis vakaras“ 2013 m.

„Mes su juo bendravome retai, bet prasmingai. Jis atsinešdavo didžiulį aplanką darbų kartą per savaitę ar dvi ir mes kalbėdavomės ištisas valandas. Aš jo praktiškai nemokiau, nes jį mokyti buvo šventvagiška. Tai buvo stipri asmenybė, pasižymėjusi profesionaliu mąstymu. Šarūnas niekam nėra pataikavęs – nei dėstytojams, nei akademijai, nei kokiai galerijai. Jis buvo suaugęs kūrėjas“, – sako VDA profesorius, grafikas Rimvydas Kepežinskas apie buvusį studentą Šarūną Surblį, kurio darbai eksponuojami parodoje Sveiki atvyšvykę“ (VDA parodų  salė „Titanikas“).

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolas Drunga užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje tęs pradėtą temą: Ar geras menininkas turi laikytis padorios politikos? Koks iš viso yra ryšys tarp menininko politinių pažiūrų ir jo meno kokybės? Kokiu požiūriu menas gali ir turi būti autonomiškas?

„Esu patyręs tą jausmą, apie kurį svajoja kiekvienas dainuojamosios poezijos atlikėjas – kai kartu uždainuoja visa klausytojų auditorija, – todėl laikau save laimingu žmogumi“, – sako aktorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas Andrius Kaniava, Nacionaliniame bardų festivalyje „Purpurinis vakaras“ pasirodysiantis su nauja programa. Pokalbis su A.Kaniava ir festivalio direktore Alina Semionova apie muziką, poeziją, teatrą, kiną ir fotografiją jungiantį renginį.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 14 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...