captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie būsimą Vilniaus teatro „Lėlė“ sezoną

„Žiūrovams ketiname parodyti ir eksperimentinių spektaklių, juk biudžetiniai teatrai privalo ieškoti, eksperimentuoti, o ne pataikauti publikai“, – teigia Vilniaus teatro vaikams „Lėlė“ vadovas Juozas Marcinkevičius.  
Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

„Birštone vykstančiame tarptautiniame Suzuki metodo festivalyje dalyvauja vaikai beveik iš viso pasaulio. Taikant šį metodą vaikai ne tik mokomi groti, bet sukuriama ir patraukli aplinka, žaismingas mokymosi procesas, į kurį įtraukiami ir tėvai“, – teigia Suzuki asociacijos Lietuvoje prezidentas, violončelės mokytojas Valdas Povilaitis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Išsilavinimo reikia dėl to, kad kūrybingumas sujungtas su neišsilavinimu geriausiu atveju išradinėja dviratį (ir būna tuo didžiai patenkintas), blogiausiu – daro nesąmones (ir taipogi neatsidžiaugia savo išmoningumu)“. Su rubrika „Požiūris“ – filosofo Kęsto Kirtiklio komentaras.

„Būsimą teatro sezoną pasitinkame lyg ir tomis pačiomis jėgomis, tačiau kitokiais norais. Bandysime  įrodinėti, kad teatras vaikams yra nemažiau reikalingas, negu teatras suaugusiems.  Žiūrovams ketiname parodyti ir eksperimentinių spektaklių, juk biudžetiniai teatrai privalo ieškoti, eksperimentuoti, o ne pataikauti publikai“, – teigia Vilniaus teatro vaikams „Lėlė“ vadovas Juozas Marcinkevičius. Apie artėjantį teatro sezoną pokalbis studijoje su J. Marcinkevičiumi, teatro meno vadovu teatrologu Vilmantu Juškėnu ir režisieriumi Rimu Driežiu.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 12 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...