captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Rugpjūčio 15 d. sukanka 100 metų, kai Panamos kanalu perplaukė pirmasis keleivinis laivas. Atlanto ir Ramųjį vandenynus sujungęs 80 km ilgio kanalas turi milžinišką reikšmę pasaulio ekonomikai. Juo plaukia ir pramoginės jachtos, ir okeaniniai tanklaiviai. Apie Panamos kanalą – pirmadienio viktorinoje.
Panamos kanalas.
Panamos kanalas.

Druskininkai ruošiasi jau keturioliktą kartą rengiamam tarptautiniam konkursui-festivaliui „Muzika be sienų“. Lyg atliepdama tokį pavadinimą, jo muzika vėliau sklinda po kitus kraštus. Tai – išskirtinė meno šventė, jungianti konkursus, koncertus bei plačią edukacinę programą. Pokalbis su viena „Muzikos be sienų“ organizatorių, pianiste ir pedagoge prof. Aleksandra Žvirblyte.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Renkame Metų verstinę knygą. „Jóhannas Hjálmarssonas labai gerai atspindi islandų literatūros dvasią, paties islando sielą. Rinkausi tekstus apie Islandijos gamtą, dramatišką, didingą ir niūrią, padedančią perteikti poeto išgyvenimus“, –  mintimis dalinasi islandų poeto modernisto Jóhanno Hjálmarssono eilėraščių rinktinės „Sielos krantai“ (išleido „Homo liber“) sudarytoja ir vertėja Rasa Ruseckienė.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 11 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...