captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Žemės ūkio ministerijos reakcija į Rusijos paskelbtą embargą

Metams Rusijos paskelbtas embargas daugeliui maisto produktų, importuojamų iš ES, JAV bei kitų Vakarų šalių, vertinamas kaip ypač šiurkštus Pasaulio prekybos organizacijos sutarties nuostatų pažeidimas. Kur tikimasi parduoti perteklinius maisto produktus?    
Tomo Vinicko (Alfa.lt) nuotr.
Tomo Vinicko (Alfa.lt) nuotr.

Sunku šiandien būtų rasti tokį ūkininką ar žemės ūkio įmonę, kuriai kelias savaites užsitęsusi kaitra nebūtų padariusi didesnių ar mažesnių nuostolių. Ši vasara nėra vienintelė. Stiprios stichinės sausros žemdirbius taip pat ypač vargino 1992, 1994  2004 metais. Žemės ūkio verslas buvo, yra ir dar ilgai bus rizikingas, labai priklausantis nuo oro sąlygų. Tačiau ūkininkaujant pažangiai, taikant naujausias gamybos technologijas ir sausringais laikotarpiais galima patirti tik minimalių nuostolių arba net jų visiškai išvengti. Taip yra Šakių r. Voniškių žemės ūkio bendrovėje.

Lėlės ir pramoga, ir verslas – sako gaminanti įvairias lėles uteniškė Edita Kušleikienė. Ji dar paauglė, išmoko piešti, baigusi mokyklą mėgino studijuoti turizmą, tačiau gyvenimas pasisuko taip, kad būdama trisdešimties įstojo į Utenos kolegiją, kur studijavo aprangos dizainą ir technologijas. Per trejus studijų metus sukūrė tris drabužių kolekcijas. Šitaip ir užsisuko kūrybinė karuselė .

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, rugpjūčio 11 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

                         

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close