captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: jei iki šiol neskaitėte knygų, tučtuojau pradėkite tą daryti

Jei iki šiol neskaitėte knygų, tučtuojau pradėkite tą daryti – nes kitaip gali baigtis liūdnai, įspėja rašytojas ir muzikantas Gintaras Grajauskas.
Rašytojas ir muzikantas Gintaras Grajauskas. ELTA nuotr.
Rašytojas ir muzikantas Gintaras Grajauskas. ELTA nuotr.

Jei iki šiol neskaitėte knygų, tučtuojau pradėkite tą daryti – nes kitaip gali baigtis liūdnai, įspėja rašytojas ir muzikantas Gintaras Grajauskas:

„... Paskui ji ims ir išeis pas kitą. Geriantį kiek brangesnį vyną. Ir jūs liksite vienas akis į akį su aštuoniais bambaliais alaus „Kobra“. Tada jūs labai nusiminsite, išgersite visą „Kobrą“ ir nueisite pas savo buvusiąją. Jūs primušite jos naująjį išrinktąjį taburete, paskui primušite policininką, pasakiusį: „Pilieti, na kodėl jūs mušate šitą žmogų per galvą taburete?“.. Paskui primušite buvusią žmoną, jos pusseserę, kaimynų pudelį, senutę prie bakalėjos ir skautų tuntą. Ir tada jūs pateksite į kalėjimą. Ir štai tada ten, kalėjime, jūs galiausiai pradėsite skaityti knygas“.

Turbūt kas trečias lietuvis yra bandęs rašyti eiles. Daugelis savo kūryba dalijasi internete, rajoniniuose laikraščiuose ar ant gatvių stulpų. Tačiau tie, kuriuos pagarbiai vadiname tikrais poetais, dažnai susiima už galvos visa tai skaitydami. Tad kaip parašyti gerą eilėraštį? Nuo ko pradėti? Apie tai su mumis kalbėsis laidos svečias poetas Tomas Taškauskas.

Atsakę į viktorinos klausimą, galėsite laimėti Sigito Parulskio romaną „Tamsa ir partneriai“.

Ved. Simonas Bendžius.

„Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, liepos 31 d., 16.03 val. ir pirmadienį, rugpjūčio 4 d., 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...