captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – vasaros dainos ir naujienos

Pristatysime karščiausias lietuviškos muzikos naujienas: Laimonto Diniaus, Valerijos Iljinaitės, Alicijos Bar, grupių „Mochito“, „Naktinės personos“ dainas. Laidoje išgirsite ir Lino Adomaičio naujausią dainą „Mano vienatvė“, kurią įrašė kartu su Vaidu Baumila.

Pristatysime karščiausias lietuviškos muzikos naujienas: Laimonto Diniaus, Valerijos Iljinaitės, Alicijos Bar, grupių „Mochito“, „Naktinės personos“ dainas.

Laidoje išgirsite ir Lino Adomaičio naujausią dainą „Mano vienatvė“, kurią įrašė kartu su Vaidu Baumila. Tai jau ne pirmas Lino ir Vaido duetas – prieš kelerius metus vyrai kartu sudainavo ekspresyviąją „Daug kas tau sako”, kuri puikuojasi tiek Vaido, tiek Lino albumuose. „Jaučiu simpatijas Vaido dainavimui nuo tada kai jį pirmą kartą išgirdau dainuojantį muzikiniame šou „Dangus” , kiek vėliau sukūriau didžiąją dalį jo pirmojo albumo dainų, ir taip kūrybiškai šiltai užsimezgė mūsų draugystė. O šiandien dovanojame klausytojams jau antrąjį mudviejų bendrą dainą, kuriai žodžius parašė Vaido mama“, – sako Linas Adomaitis.

Ved. Edita Vilčiauskienė.

„Muzikinis vidudienis“ liepos 31 d., ketvirtadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...