captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: džiazo atlikėjas, kompozitorius ir prodiuseris Leonidas Šinkarenko

„Pirmiausia reikia sudominti muzikantus kūriniais, kuriuos tu parašei. Dabar jaunimas išrankus, kiekvienas yra individualybė, turi skirtingą improvizacinį mąstymą ir šiuolaikišką požiūrį, todėl su jais įdomu“, – sako L. Šinkarenko.
Džiazo atlikėjas<br> kompozitorius ir prodiuseris Leonidas Šinkarenko.
Džiazo atlikėjas
kompozitorius ir prodiuseris Leonidas Šinkarenko.

„Pirmiausia reikia sudominti muzikantus kūriniais, kuriuos tu parašei. Dabar jaunimas išrankus, kiekvienas yra individualybė, turi skirtingą improvizacinį mąstymą ir šiuolaikišką požiūrį, todėl su jais įdomu“, – sako L. Šinkarenko, festivalyje „Nida jazz maratonas“ debiutuosiantis su naujai suburtu kolektyvu „Shinkarenko Jazz 4N“.

„Mūsų žiūrovai yra ne atsitiktiniai, o besidomintys kinu ne tik kaip pramoga, bet ir kaip intelektine kūryba“, – sako kino centro „Skalvija“ programų koordinatorė Sonata Žalneravičiūtė, kviesdama į išskirtinius kino seansus rugpjūčio mėnesį.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje viena tema: garsus kanadietis antropologas studijuoja JAV vizualinę kultūrą ir maloniai nustemba radęs sąmoningus ir išmanius vartotojus.

„Pirmiausia reikia sudominti muzikantus kūriniais, kuriuos tu parašei. Dabar jaunimas išrankus, kiekvienas yra individualybė, turi skirtingą improvizacinį mąstymą ir šiuolaikišką požiūrį, todėl su jais įdomu“, – sako džiazo improvizacijų meistras, kompozitorius ir prodiuseris L.Šinkarenko, festivalyje „Nida jazz maratonas“ debiutuosiantis su naujai suburtu kolektyvu „Shinkarenko Jazz 4N“.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ liepos 31 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...