captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: bus steigiama VAE projekto bendrovė

Energetikos ministerija ir strateginė investuotoja į atominę elektrinę Lietuvoje, Japonijos korporacija „Hitachi“, steigs bendrą Visagino atominės elektrinės projekto bendrovę. Šalys trečiadienį pasirašė supratimo memorandumą.

Energetikos ministerija ir strateginė investuotoja į atominę elektrinę Lietuvoje, Japonijos korporacija „Hitachi“, steigs bendrą Visagino atominės elektrinės projekto bendrovę. Šalys trečiadienį pasirašė supratimo memorandumą, kuriuo įsipareigojo kartu atlikti parengiamuosius tarpinės bendrovės steigimo darbus. Vėliau potencialiems investuotojams bus pateiktas pasiūlymas dėl tokios bendrovės steigimo.

Šilalės rajone atsitikusi kraupi nelaimė, per kurią žuvo 25-erių moteris  ir  45-erių vyras, galėjo įvykti dėl elektrikų kaltės. Žuvusiosios artimieji sako, kad jų dukrą pražudė „Lesto" darbuotojų neatsakingumas. Jų įsitikinimu, aukštos įtampos laidas, užkritęs ant elektrinio piemens, nebuvo reikalingas ir naudojamas, tačiau elektros srovė juo tekėjo. Artimieji neabejoja savo tiesa ir tai ketina įrodyti teismuose.

Žemės ūkio ministrė sako, kad Baltijos šalys ir Lenkija šiandien ketina suderinti savo pozicijas dėl afrikinio kiaulių maro. Į Vilnių atvyko šių šalių žemės ūkio ministrai ir EK atstovai. Pasak V. Baltraitienės, reikia išsiaiškinti dabartinę padėtį dėl maro paplitimo ir bendrai kreiptis į Europos Komisiją dėl papildomų lėšų kovai su užkratu.

Lietuvoje daugėjant gandrų ryškėja takoskyra tarp ornitologų ir medžiotojų. Šie sako, kad gandrų populiacija išpūsta dirbtinai ir jau metas nustoti ją didinti, kadangi šie paukščiai labai praretins gyvūnus, kuriais minta. Ornitologai to girdėti nenori ir sako, kad gamtai kenkia ne gandrai, bet medžiotojai.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, Vakarų spaudos apžvalga.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ liepos 30 d., trečiadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...