captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: afrikinio kiaulių maro išplitimas verčia vienyti pastangas

Trečiadienį Vilniuje susitikę Lietuvos, Estijos, Latvijos žemės ūkio ministrai ir Lenkijos žemės ūkio ir kaimo plėtros valstybės sekretorius vertino situaciją dėl afrikinio kiaulių maro išplitimo, aptarė galimus užkrėtimo šia pavojinga liga kelius ir svarstė galimybes atlyginti augintojams patirtus nuostolius.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Trečiadienį Vilniuje susitikę Lietuvos, Estijos, Latvijos žemės ūkio ministrai ir Lenkijos žemės ūkio ir kaimo plėtros valstybės sekretorius vertino situaciją dėl afrikinio kiaulių maro išplitimo, aptarė galimus užkrėtimo šia pavojinga liga kelius ir svarstė galimybes atlyginti augintojams patirtus nuostolius. Kokias siūlė išeitis?

Vasarą nemažai naminių gyvūnų, ypač galvijų, nukenčia nuo įvairių vabzdžių. Gyvuliai gali net gaišti. Taip pat karštuoju vasaros metu gyvulių savininkams derėtų  pasirūpinti apsaugoti juos nuo perkaitimo ir saulės smūgio. Kokie pavojai tyko gyvūnų ir kaip galima jiems padėti aptaria Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto Veterinarijos rizikos vertinimo skyriaus vedėjas Eugenijus Jacevičius.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, liepos 31 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...