captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: karšti orai turi įtakos elektros tinklų būklei

Pastebėjus nutrūkusį laidą, jokiu būdu jo neliesti ir nedelsiant kreiptis į specialistus. Vakar Šilalės rajone, kai žuvo du žmonės, nutrūkęs elektros linijos laidas buvo nukritęs ant žemės ir prisilietė prie elektrinio piemens.

Bendrovė „Lesto“ sako, kad  karšti orai bei staiga susidarantys škvalai turi įtakos elektros tinklų būklei. Pastebėjus nutrūkusį laidą, jokiu būdu jo neliesti ir nedelsiant kreiptis į specialistus. Vakar Šilalės rajone, kai žuvo du žmonės, nutrūkęs elektros linijos laidas buvo nukritęs ant žemės ir prisilietė prie elektrinio piemens.

Automobilių kelių direkcija sako, kad karštis turi įtakos keliams. Skelbiama kad, behttp://img.lrytas.lt/img/p.giftoniniame kelyje tarp Vilniaus ir Utenos nuo karščio jau iškilo viena betoninė plokštė, o besitęsiant karščiams jų gali iškilti dar daugiau. Vairuotojai jau ėmė vietomis pastebėti ir ant kelio blizgančius juodus lašelius.

Ūkio ministerija pristatė verslo priežiūros institucijų likvidavimą, sujungimą bei funkcijų perskirstymą.

Teisingumo ministras ir pareigūnų profesinių sąjungų vadovai aptarė pareigūnų socialinių garantijų užtikrinimą, darbo užmokesčio sureguliavimą bei profesinių sąjungų vaidmens stiprinimą.

Didžioji dalis (80 proc.) šalies didmiesčių gyventojų yra įsitikinę, jog jų būstas ir jame esantis turtas yra saugūs, tad finansiškai nėra pasiruošę nelaimėms namuose. Iki 60 proc. gyventojų pripažįsta, kad jų būste įvykus gaisrui, vagystei ar kitai nelaimei, jie neišgalėtų patys padengti patirtos žalos, nes neturi tiek santaupų. Tokius duomenis atskleidė didžiausios šalies ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ atlikta 5 didžiųjų Lietuvos miestų gyventojų apklausa.

Didžiosios Britanijos premjeras paskelbė naujas priemones, skirtas imigracijai sumažinti. Nuo šiol imigrantai galės prašyti bedarbio pašalpos tik trims mėnesiams, o ne šešiems, bus ribojama darbo vietų Didžiojoje Britanijoje reklama, taip pat siekiama palengvinti nelegalių imigrantų identifikavimo sistemą, kad būtų paprasčiau juos deportuoti.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Mokslo vardai“, kalbos valandėlė, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ liepos 29 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close