captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip naudotis kondicionieriumi?

Termometro stulpeliui šoktelėjus virš 30 laipsnių karščio, ne vienas automobilyje, darbe ar namuose įsijungia kondicionierių. Tai puiki priemonė, padedanti išvengti vasaros karščių. Vis dėlto pastebima, kad nemaža dalis žmonių kondicionierių naudoja netinkamai ir dėl to suserga.

Termometro stulpeliui šoktelėjus virš 30 laipsnių karščio, ne vienas automobilyje, darbe ar namuose įsijungia kondicionierių. Pasak specialistų, tai puiki priemonė, padedanti išvengti vasaros karščių. Vis dėlto pastebima, kad nemaža dalis žmonių kondicionierių naudoja netinkamai ir dėl to suserga.

Afrikinio kiaulių maro užkratas prasibrovė į didžiausią Lietuvoje kiaulių auginimu užsiimančią įmonę. Kaip tai paveiks šalies verslą?

Susisiekimo ministerija siekia atkreipti dviratininkų dėmesį į nuo šių metų liepą įsigaliojusius saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pakeitimus, kuriais dviratininkai, važiuojantys važiuojamąja kelio dalimi, dieną privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba būti įjungę dviračio žibintus. Ar įstatymo pakeitimai duoda rezultatų?

Kokius reiškinius gali sukelti karščiai?

Vasarai įsibegėjus, žmonės planuoja keliones į užsienį, tačiau šio mėnesio pradžioje įvykęs kelionių agentūros „Go Travel“ bankrotas rodo, kad keliones į užsienį reikėtų planuoti atsakingai.

Taip pat keliausime į saulėtąją Ispaniją, domėsimės interaktyviu projektu Baltijos keliui atminti.

Naujausios žinios, spaudos apžvalga, tradicinė rubrika „Savaitės istorija“.

Laidą veda Rūta Kupetytė ir Lukas Kivita. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ liepos 28 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...