captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: fotografas Sigitas Baltramaitis

„Nesistengiau išreikšti protesto ar atskleisti socialinių skaudulių, valdžios skleidžiamo melo – tiesiog norėjosi sužinoti daugiau apie gyvenimą už blizgaus paveiksliuko. Ieškojau žmonių, įvykių, gyvūnų, gatvių, pastatų, nepaspalvintų raudonąja ideologija.“
Fotografas Sigitas Baltramaitis.
Fotografas Sigitas Baltramaitis.

„Nesistengiau išreikšti protesto ar atskleisti socialinių skaudulių, valdžios skleidžiamo melo – tiesiog norėjosi sužinoti daugiau apie gyvenimą už blizgaus paveiksliuko. Ieškojau žmonių, įvykių, gyvūnų, gatvių, pastatų, nepaspalvintų raudonąja ideologija. Tų žmonių gyvenimas nebuvo lengvas, bet jie neatrodė sutrypti ar sugniuždyti, juose slypėjo vidinė stiprybė“, – sako fotografas Sigitas Baltramaitis, kurio darbai eksponuojami „Vilniaus“ fotografijos galerijoje veikiančioje parodoje „Vilniaus senamiestis ir jo gyventojai“.

„Paradai, ceremonijos, triukšmingos eisenos – tai prigimtinė Jūros šventės tradicija, gyvuojanti nuo pat 1934-ųjų. Galime pasidžiaugti, jog ne vieni mes svajojame apie Jūros šventę, kurioje bent iš dalies būtų atgaivintas spalvingas, pokariu ypač suklestėjęs karnavalas. Tai, ką šiemet išvysime jubiliejinės Jūros šventės eisenoje, turėtų daryti įspūdį – miestą ir svečius planuoja stebinti didžiuma uostamiesčio įmonių, rengiančių atraktyvias, eiseną puošiančias kompozicijas“,– apie pajūrio šventę sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovė Dalia Grikšaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.                                                                                         

„Kartais sakau, kad tu ir kiną gali išmokyti lietuvių kalbos, bet jis nebus lietuvis. Taip ir čia – mes norime, kad tie vaikai ne tik kalbėtų, rašytų, skaitytų lietuviškai, bet kad jie būtų lietuviais. Todėl mes turime ir tautinius šokius, muzikos, tautodailės pamokas“, – sako Čikagos lituanistinės mokyklos vadovė Laima Apanavičienė. Pokalbis apie lituanistines mokyklas užsienyje.

 „Nesistengiau išreikšti protesto ar atskleisti socialinių skaudulių, valdžios skleidžiamo melo – tiesiog norėjosi sužinoti daugiau apie gyvenimą už blizgaus paveiksliuko. Ieškojau žmonių, įvykių, gyvūnų, gatvių, pastatų, nepaspalvintų raudonąja ideologija, ieškojau tikrų, autentiškų dalykų. Tų žmonių gyvenimas nebuvo lengvas, bet jie neatrodė sutrypti ar sugniuždyti, juose slypėjo vidinė stiprybė, romumas, nuolankumas, akys buvo švelnios ir skaidrios“, – sako fotografas Sigitas Baltramaitis, kurio darbai eksponuojami „Vilniaus“ fotografijos galerijoje veikiančioje parodoje „Vilniaus senamiestis ir jo gyventojai“.

Ved. Karina Metrikytė. 

„Ryto allegro“ liepos 23 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...