captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką žada rinkimų ruduo?

Baigėsi politikų registracija į spalį vyksiančius Seimo rinkimus.

 

Baigėsi politikų registracija į spalį vyksiančius Seimo rinkimus.

Likus mėnesiui iki politinės agitacijos pradžios ir dviems mėnesiams iki rinkimų, Vyriausioji rinkimų komisija skelbia apie 28 partijas, dalyvausiančias rinkimuose. 50 dalyvių išsikėlė save patys. Šiemet parlamento rinkimuose planuoja dalyvauti net šešios naujos neseniai įsteigtos partijos. Sociologų ir politologų pastabos artėjant rudeninėms politinėms batalijoms.

Iki šių metų pabaigos penkiose Kauno miesto vietose bus įrengti išoriniai automatiniai defibriliatoriai. Šie prietaisai skirti žmogui gaivinti staigios mirties atveju. Nė vienas Lietuvos miestas viešose vietose neturi įsirengę tokių prietaisų, Kaunas bus pirmasis. Nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuvoje miršta daugiausia žmonių. Apie tai pokalbis su medikais .

Lietuvos olimpinės rinktinės pasirodymas Londono olimpinėse žaidynėse sėkmingiausias per nepriklausomybės atgavimo metus. Ar galėjo rezultatai būti dar geresni, aiškinsimės su klausytojais ir sporto komentatoriumi.

Taip pat laidoje – etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai apie besibaigiančią vasarą, Virginijaus Savukyno komentaras, Zenono Gipiškio parengtos verslo naujienos ir kt.

 Ved. Artūras Matusas ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė

,,Ryto garsai“ rugpjūčio 14 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...