captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: ministrai toliau formuoja savo komandas

Aplinkos ministras „tvarkietis“ K. Trečiokas sako, kad jo sprendimą neskirti partijos kolegos Almanto Petkaus viceministru lėmė nenoras prieštarauti Premjerui. Finansų ministras teigia, kad jo komandoje nebus „tvarkiečio“ Vytauto Galvono.
Aplinkos ministras K. Trečiokas. Flickr.com nuotr.
Aplinkos ministras K. Trečiokas. Flickr.com nuotr.

Aplinkos ministras „tvarkietis“ K. Trečiokas sako, kad jo sprendimą neskirti partijos kolegos Almanto Petkaus viceministru lėmė nenoras prieštarauti Premjerui. Jis teigė nematęs vadinamojo „juodojo sąrašo“ – Specialiųjų tyrimų tarybos rengtos pažymos apie viceministrus, kurioje, pasak žiniasklaidos, buvo minimas ir A. Petkus. Finansų ministras teigia, kad jo komandoje nebus „tvarkiečio“ Vytauto Galvono, kuris įtariamas pasiskolinęs nemažą pinigų sumą iš lošimu bendrovės „Top sport“ savininko. Pirmadienį Seime posėdžiausianti valdančių partijų politinė taryba diskutuos dėl viceministrų.

Rusija nuo pirmadienio sušvelnino ribojimus per Lietuvą gabenamiems maisto produktams ir jų žaliavai. VMVT vadovo J. Miliaus teigimu, nuo pirmadienio kroviniai iš Lietuvos į Kazachstaną ir Baltarusiją gabenami be jokių apribojimų. Būtent į šias šalis keliauja apie 95 proc. visų per Lietuvą gabenamų maisto produktų krovinių.

Valstybinė darbo inspekcija per šių metų pirmą pusmetį gavo apie 2,5 tūkst. skundų ir pranešimų – šiek tiek daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Juos išnagrinėjus, beveik pusė juose keltų klausimų nepasitvirtino. Darbo inspektorių nagrinėjamuose skunduose ir pranešimuose išlieka tendencija, kad daugiausiai nusiskundimų yra susiję su darbo teisės klausimais – jie sudaro beveik 85 proc.

Seimo Pirmininkė L. Graužinienė susitiko su  enciklopedijos redakcinės tarybos nariais ir leidėjais paskutinio tomo išleidimo proga.  Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras išleido 25-ąjį „Visuotinės lietuvių enciklopedijos“ tomą ir tuo užbaigė šio reikšmingo leidinio leidybą. Toliau laukia Visuotinės lietuvių enciklopedijos skaitmenizacijos projektas, kurį užbaigti numatoma 2020 metais.

JT Saugumo taryba rengia posėdį, kuriame Australija ir Didžioji Britanija teiks rezoliuciją, reikalaujančią leisti laisvai prieiti prie numušto Malaizijos lėktuvo katastrofos vietos. Didžioji Britanija ragina griežtinti ES sankcijas Rusijai. Apie tokią galimybę perspėja ir Vokietija bei Prancūzija. Maskvai duota laiko pakeisti savo poziciją iki antradienio. Naujas sankcijas Maskvai rytoj aptars Briuselyje susirinkę ES užsienio reikalų ministrai.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Savaitės istorija“, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ liepos 21 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...