captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie dainuojamosios poezijos magiją

„Dainuojamoji poezija yra žanras, kuris nuo 2000-ųjų sustiprėjo labiausiai iš visų, vadinasi, ši muzika reikalinga žmonėms,“ – sako didžiausių bardų festivalių Lietuvoje meno vadovas Gediminas Storpirštis.

Klaipėdos kultūros centro Žvejų rūmų mišrus choras „Cantare“ tarptautiniame habanerų ir polifoninės chorinės muzikos konkurse Torevjechoje (Ispanija) laimėjo trečiąją vietą. „Dabartinis laikmetis keičia požiūrį į chorinio dainavimo meną, mes labai stipriai patobulėjom,“ – džiaugiasi daugiau kaip 10 metų chorui vadovaujantis Artūras Dambrauskas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kultūros komentare su rubrika „Požiūris“ rašytojas Andrius Jakučiūnas teigia, kad rimtų kultūros problemų nėra, o visi rimti pavojai yra iš esmės įsikalbėti.

„Dainuojamoji poezija yra žanras, kuris nuo 2000-ųjų sustiprėjo labiausiai iš visų, vadinasi, ši muzika reikalinga žmonėms“, – sako didžiausių bardų festivalių Lietuvoje meno vadovas, aktorius ir bardas Gediminas Storpirštis. Pokalbyje apie dainuojamosios poezijos magiją ir gausią kultūros renginių V nacionalinio bardų festivalio Anykščiuose „Purpurinis vakaras“ programą taip pat dalyvaus renginio sumanytojas rašytojas Vytautas V. Landsbergis.  

 

Ved. Alma Valantinienė.

 

„Ryto allegro“ rugpjūčio 14 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close