captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: teatrologas prof. dr. Vidmantas Siliūnas

„Ispanų teatru susidomėjau jau antrame teatrologijos studijų kurse Valstybiniame teatrinio meno institute (GITIS). Vėliau nusprendžiau stoti ten ir į aspirantūrą, nes Lietuvoje tuo metu praktiškai nebuvo jokių galimybių išsamiai susipažinti su ispanų teatru.“
Teatrologas prof. dr. Vidmantas Siliūnas.
Teatrologas prof. dr. Vidmantas Siliūnas.

„Ispanų teatru susidomėjau jau antrame teatrologijos studijų kurse Valstybiniame teatrinio meno institute (GITIS). Vėliau nusprendžiau stoti ten ir į aspirantūrą, nes Lietuvoje tuo metu praktiškai nebuvo jokių galimybių išsamiai susipažinti su ispanų teatru“, – teigia Maskvos A. Čechovo vardo dailės teatro mokyklos-studijos Menotyros katedros vedėjas, teatrologas prof. dr. Vidmantas Siliūnas.

„Nuoširdžiai tikiu, kad jau šiemet tampantis tarptautiniu Kintų muzikos festivalis ne tik garsins mūsų kraštą Europoje, bet ir padės mums patiems augti, tvarkytis ir didžiuotis mūsų miesteliu“, – sako trečią kartą vyksiančio „Kintų muzikos festivalio“ įkūrėja, kintiškė Audra Kiminiūtė-Juodeškienė.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „Literatūra ir menas“ ir „Nemunas“.

„Panevėžys turi unikalų turtą – per dvidešimt keramikos simpoziumų sukurtų darbų kolekciją. Tik dabar mums reikia erdvės, kurioje galėtume tinkamai parodyti šį miesto turtą“, – sako Panevėžio tarptautinio keramikos simpoziumo organizatorė, Panevėžio miesto dailės galerijos direktorė Jolanta Lebednykienė.

„Ispanų teatru susidomėjau jau antrame teatrologijos studijų kurse Valstybiniame teatrinio meno institute (GITIS). Vėliau nusprendžiau stoti ten ir į aspirantūrą, nes Lietuvoje tuo metu praktiškai nebuvo jokių knygų, jokių kontaktų ar galimybių išsamiai susipažinti su ispanų teatru“, – teigia Maskvos A. Čechovo vardo dailės teatro mokyklos-studijos Menotyros katedros vedėjas, teatrologas prof. dr. Vidmantas Siliūnas, viešintis Druskininkų tarptautiniame teatro festivalyje „Vasara“.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ liepos 18 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...