captcha

Jūsų klausimas priimtas

Tinklalaidės

iTunes

„iTunes Store“ yra skaitmeninė platforma sukurta 2001 m. bendrovės „Apple“. Joje galima įsigyti filmus, serialus, televizijos laidas, garso knygas, muzikos įrašus bei tinklalaides. Dabartinė programėlės versija leidžia naudotojams patiems valdyti turinį, kurti grojaraščius, transliuoti internetinį radiją, susieti ją su kitais „Apple“ prietaisais („iPod“, „iPhone“ ir „iPad“).  Programėlėje galima prisijungti prie „Apple Music“ ir muzikos klausytis internetu arba atsisiųsti ir mėgautis garsu be interneto ir be reklamos. „iTunes“ naudojama su įdiegtomis OS X ir Microsoft Windows operacinėmis sistemomis. Tik 2018 m. balandžio mėn. „Apple“ sukūrė versiją skirtą  Microsoft Store.

iTunes Podcasts

2005 m.  „Apple“ atnaujino „iTunes“ su galimybe ieškoti, žiūrėti ir talpinti tinklalaides. Naudotojams yra siūloma šimtai tūkstančių nemokamų kategorijomis suskirstytų tinklalaidžių. Programėlėje galima reguliuoti tinklalaidžių garso greitį, kokybę, sukurti asmenines stotis ir grojaraščius. Naudotojai gali prenumeruoti mėgstamus kanalus ir nuspręsti kiek serijų parsiųsti ir ištrinti automatiškai.

Prisijungimas

Norint prisijungti prie „iTunes“, pirmiausia, kiekvienam naudotojui reikia susikurti „Apple ID“ (tai tarsi asmens tapatybės dokumentas, leidžiantis prisijungti prie visų „Apple“ siūlomų programėlių). „Apple ID“ prašo įvesti svarbiausią asmeninę informaciją: vardą, pavardę, šalį bei gimimo datą. Vėliau įvedamas el. pašto adresas ir sukuriamas slaptažodis. Vienas didžiausių privalumų yra trys papildomi klausimai (pvz. Kas yra tavo geriausias draugas?), kad pamiršus slaptažodį galėtum atsakyti ir tokiu būdu „Apple“ atpažins tave ir apsaugos nuo anketos vagystės.

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close