captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prototo

LRT „Prototo“

LRT „Prototo“ – protmūšio žaidimas, vykstantis kiekvieną ketvirtadienį 20.40 val. tiesiogiai Jūsų išmaniuosiuose įrenginiuose! Teisingai atsakykite į visus klausimus ir tapkite vienu iš pretendentų į pagrindinį prizą!

 

Neabejojame, kad protų kovose esate dalyvavę ne kartą, tačiau ar esate žaidę protmūšį tiesiogiai savo telefone? Dabar turite puikią galimybę išbandyti naująjį LRT žaidimą „Prototo“. Žaidimą sudaro 12 klausimų su 3 galimais atsakymų variantais. Jei pasirenkate teisingą atsakymą — žaidimą tęsiate, o suklydę — tampate žaidimo žiūrovais, tad būkite atidūs ir pasirinkite teisingai! Šiuo metu planuojamos 5 tokios laidos – kiekvieną ketvirtadienį 20.40 val. Šiuo metu įsijungę programėlę žiūrovai pamatys klausimus iš populiariausių viktorinų sričių – istorijos, geografijos, literatūros, gamtos.

Kaip dalyvauti?

1. Parsisiųskite LRT „Prototo“ iš mobiliųjų programėlių parduotuvės į savo išmanųjį įrenginį.

2. Prisijunkite prie programėlės naudodami savo „Facebook“ paskyrą ir pamėkite LRT „Facebook“ puslapį.

3. Kiekvieną ketvirtadienį 20.40 val. nepamirškite įsijungti tiesioginio „Prototo“ žaidimo.

4. Teisingai atsakykite į visus klausimus.

5. Laimėkite!

 

Pirmasis tiesioginis žaidimas vyks jau gruodžio 27 d., tad nepavėluokite – 20.40 val. įsijunkite išmaniąją „Prototo“ programėlę ir žaiskite! Į visus klausimus atsakykite teisingai ir galbūt Jums atiteks pagrindinis žaidimo prizas —„Iphone XS“ telefonas! Jei keli dalyviai teisingai atsako į visus klausimus, nugalėtoją burtų keliu išrenka kompiuteris. 

Žaidimo taisykles rasite čia. 

Paprasčiau nebūna: spaudi. Laimi. Telefonas! 

 

  

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...