captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT Žodis

LRT žodžio rinkimai

LRT siekdama skatinti visuomenę domėtis ir fiksuoti viešosios kalbos vartosenos reiškinius, skelbia LRT žodžio rinkimus.

Kviečiame televizijos, radijo laidų kūrėjus, vedėjus, žurnalistus ir visuomenę siūlyti 2017–2018 m. televizijos, radijo laidose išgirstus įdomius, naujus, šmaikščius, keistus, vaizdingus, paradoksalius, tarmiškus, netikėtų reikšmių įgavusius žodžius ir posakius. Prašom siųsti patį žodį, posakį ir pažymėti kada, kokioje laidoje ir kas jį pavartojo. Visi pasiūlyti žodžiai ir posakiai balandžio 26 d. bus skelbiami LRT portale.

Iš Jūsų atsiųstų žodžių ir posakių bus sudaryti balsavimui teikiamų žodžių ir posakių sąrašai. Jie bus paskelbti balandžio 30 d. LRT portale. Už LRT žodį ir LRT posakį balsuos ir visuomenė, ir komisija. Komisijoje dirbs: Marijus Žiedas, Odeta Vasiliauskaitė, Vytenis Radžiūnas, Margarita Alper, Jurgita Kuzmickaitė ir Viktoras Paulavičius.

Išrinkti komisijos ir visuomenės LRT žodžiai ir posakiai bus paskelbti gegužės 4 d. – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse – televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“. 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...